Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 609 294 511

O firmie Project Garden z Milejowa

Nazywam się Tomasz Strzelczyk, jestem właścicielem firmy Project Garden z Milejowa. Od zawsze fascynowała mnie flora, w szczególności drzewa. Moja przygoda ze szkółkarstwem zaczęła się w roku 1992. Wtedy to, rozpoczynając naukę w technikum leśnym, pierwszy raz otarłem się o szkółkarstwo „od kuchni” na lekcjach hodowli lasu. Przekazano mi tam podstawowe, ale bardzo cenne informacje. 
Praktyka zawodowa w szkółce leśnej wniosła do mojej edukacji wiele cennych doświadczeń. Do dziś pamiętam godziny spędzone na pieleniu kwater z pinus sylvestris. Jednak szerokie spojrzenie na szkółkarstwo dało mi dopiero obcowanie z tą sztuką na studiach. Ukończyłem studia na Wydziale Leśnym SGGW (Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie). Tam zdobyłem tytuł magistra inżyniera. 
Od roku 2002 zaczął interesować mnie estetyczny aspekt uprawy drzew i krzewów, ten umilający „żywot człowieka poczciwego”. Natomiast w 2007 roku założyłem firmę Project Garden, w ramach której zajmuję się gospodarowaniem terenów zieleni. Nie potrafię jednoznacznie stwierdzić, w którym momencie stało się to moją pasją. 
Ogromnie cieszy mnie, że mogę dzielić się moją pasją z innymi. Zapraszam do odwiedzania mojej strony internetowej, punktu sprzedaży oraz szkółki. Życzę wiele radości i satysfakcji z ciągłego upiększania swojego zielonego kawałka Ziemi.
 
„Jak można przechodzić koło drzewa i nie być szczęśliwym, że się je widzi?”
- Fiodor Dostojewski

Ogród z betonową altanką